יום חמישי, 13 בדצמבר 2012

10 חנוכיות להכנה בקלי קלות עם הילדים

אז אחרי שהשווצתי בחנוכייה המהממת שהחמודים שלי הכינו, החלטתי לתת לכם השראה ורעיונות לעוד חנוכיות מקסימות שאפשר להכין על הילדים בקלי קלות ובכיף :)
הרי חופשת החנוכה עוד בשיאה, כך שיש לכם זמן ליישם לפחות רעיון אחד מאלה או לשמור לשנה הבאה :)
לחצו על כותרת החנוכיה כדי להכנס לאתרי המקור.

1. חנוכיית אטבי כביסה - צובעים אטבים, מדביקים להבה ומחברים כל יום אטב לאן שרוצים :)

חנוכייה נתפסת
 
 2. חנוכיית מגנטים למקרר - זה הזמן להיפטר מכל המגנטים של הפרסומות שתקועים לכם על המקרר ללא שימוש :). חותכים חנוכיה, חותכים 9 נרות ומחברים בכל יום נר אחד.
חנוכייה ממגנטת
 
 3. חנוכיית ניירות צבעוניים - יש לכם שאריות של ניירות עטיפה או אפילו סתם מגזינים ישנים? גיזרו מהם חנוכייה ונרות והדביקו בכיף :)
חנוכייה גזורה
 
 4. חנוכיית מקלות ארטיק צבעוניים - כמה מקלות ארטיק, קצת דבק ו... הנה לכם חנוכיה צבעונית :)
חנוכיית ארטיק 
 
5. חנוכיית גלילי בסיס של נייר טואלט / מגבות נייר - חותכים צורות של נרות מגלילי הנייר, צובעים ומדביקים או משדכים יחד :)  לעוד חנוכייה מגלילי נייר לחצו כאן.
חנוכייה גלילית
6. חנוכיית גיבורי לגו - כל מילה מיותרת :)
חנוכיית head on fire
 
7. חנוכיית לגו - שפכו את כל חלקי הלגו והתחילו להרכיב - לא תאמינו עד כמה הילדים שלכם יצירתיים! :) אגב, בניה בלגו ודומיו מאוד מפתחת את המוטוריקה העדינה, את החשיבה הטכנית, את היצירתיות, את כישורי התכנון ועוד, אז מומלץ בחום. החנוכיה הזו היא מאתר ישראלי מקסים "אחר צהריים קסום עם הילדים".
חנוכיית לגו
8. חנוכיית ידיים - אני יודעת, התמונה לא משהו, אבל הייתי חייבת להראות לכם את הרעיון הזה :). סמנו סביב כפות הידיים של הילדים, גיזרו את הצורה, הדביקו כך שהאגודלים יהיו מחוברים ליצירת השמש וקשטו כיד הדמיון הטובה עליכם :)
אפשרות נוספת היא לעשות הטבעת כפות ידיים- לטבול את כפות הידיים בצבע ולהצמיד לדף נייר כך שהאגודלים יהיו צמודים. את להבות הנרות אפשר לעשות לאחר מכן על ידי טבילת האצבעות בצבע צהוב והטבעתן על הדף.
חנוכיית ידיים
9. חנוכיית תלת מימד - הכינו מגזרות של נרות ולהבות, הדביקו את הנרות על דף ותחת הלהבות הדביקו חתיכה קטנה של ספוג או קרטון או כל דבר שיגביה את הלהבות מעט מעל הדף ויבליט אותן.
חנוכיית תלת מימד

10. חנוכיית צעצוע - החמודים שלי מ-ש-ו-ג-ע-י-ם על כל מה שקשור לסמי הכבאי ולכבאות בכלל (מבטיחה להקדיש לזה פוסט נפרד :) ), אז כשמצאתי את החנוכייה הזו, לא יכולתי להתאפק והייתי חייבת לצרף :) (סורי, גם כאן היתה בעיית רזולוציה...)
בגדול, איספו צעצועים שכבר לא בשימוש או כאלה שאפשר לשדרג ומחזרו אותם לחנוכייה - המשחקים יקבלו חיים חדשים ואתם לימדתם את החמודים את ערך המחזור :)
 

חנוכיית סמי הכבאי


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לשמוע מכם :)
ובואו נהיה חברים בפייסבוק: www.facebook.com/FunKidsFood